UPISI U AUTOŠKOLU

UPISI U AUTOŠKOLU MARVIX

U želji da vam osiguramo vrhunsku uslugu i što brži proces školovanja, nove tečajeve organiziramo svaki tjedan, točnije, svaki utorak. A upise u autoškolu možete obaviti svaki radni dan od 08:00 do 20:00 u našoj autoškoli, na adresi Branimirova bb. 
Predavanja se organiziraju u jutarnjim i popodnevnim terminima, tako da si možete kombinirati termin predavanja sukladno vašim obvezama. 

– SVAKI UTORAK novi tečaj 

– PREDAVANJA u jutarnjim i popodnevnim terminima 

– UPISI su svaki radni dan od 08:00 do 20:00

Za upis u autoškolu potrebna nam je vaša osobna iskaznica i potvrda s liječničkog pregleda. No, slobodno nas nazovite da vas uputimo u vama najbližu medicinu rada. Nakon što ste to obavili, spremni ste za upis i učenje novih vještina. 

Vidimo se u autoškoli Marvix. 

📍Branimirova bb, preko puta Branimir centra
📞099 375 1255 ili 01 4555 555

📩 info@autoskolamarvix.hr

 

 

 

Objavu napisao Autoškola Marvix

Autoškola Marvix uz odličan izbor novih vozila, moderno opremljenu poslovnicu, ugodnu i opuštenu atmosferu pružit će Vam visoku kvalitetu usluge i obuke.